داخلی صفحه یزد خبر
 
اعزام ایثارگران یزدی به اردوهای سیاحتی زیارتی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴
معاون فرهنگی آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد از اعزام ایثارگران یزدی به اردوهای سیاحتی زیارتی خبر داد.
اعزام ایثارگران یزدی به اردوهای سیاحتی زیارتی
 
به گزارش «ایثار یزد» محمدحسن فاضلی معاون فرهنگی آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد سه‌شنبه 11 دی‌ماه در گفتگو با ایثار یزد از اعزام ایثارگران یزدی به اردوهای سیاحتی زیارتی خبر داد.
وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ارتقای سلامت جسمی، روحی، معنوی و اجتماعی خانواده معظم شهدا و ایثارگران در طول سال این اردوها را برگزار می‌کند.
فاضلی تصریح کرد: جانبازان اعصاب و روان شرایط خاصی دارند و اردوهای آن‌ها به‌عنوان بخشی از برنامه درمانی و مراقبتی انجام می‌شود و در این راستا ورزش و تفریح به‌عنوان یکی از روندهای درمانی توسط گروه پزشکی برای برخی جانبازان توصیه می‌شود.
معاون فرهنگی آموزشی بنیاد یزد اضافه کرد: این اردوهای فرهنگی باهدف تجلیل و قدردانی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار می‌شود تا ضمن افزایش سطح نشاط و شادابی، انسجام بین این خانواده‌ها بیشتر شده و ما بتوانیم مختصری از دین خود را به خانواده معزز شهدا، جانبازان و آزادگان ادا کنیم.
وی اجرای برنامه‌های ورزشی را از دیگر برنامه‌های بنیاد در راستای ایجاد نشاط و شادابی در بین ایثارگران عنوان کرد و افزود: همیشه پیشگیری مقدم بر درمان بوده و هست و پرداختن به ورزش در ارتقای روحیه و افزایش سطح سلامت ایثارگران نقش به سزایی دارد.
کد مطلب: 273331
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...