داخلی صفحه یزد خبر
 
اعزام ایثارگران یزدی به اردوهای سیاحتی زیارتی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱
گروه فرهنگی- معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد از اعزام ایثارگران یزدی به اردوهای سیاحتی و زیارتی خبر داد.
اعزام ایثارگران یزدی به اردوهای سیاحتی زیارتی
 
به گزارش ایکنا از یزد به نقل از بنیاد شهید یزد، محمدحسن فاضلی، معاون فرهنگی آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد از اعزام ایثارگران یزدی به اردوهای سیاحتی زیارتی خبر داد و اظهار کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ارتقای سلامت جسمی، روحی، معنوی و اجتماعی خانواده معظم شهدا و ایثارگران در طول سال این اردوها را برگزار می‌کند.
فاضلی تصریح کرد: جانبازان اعصاب و روان شرایط خاصی دارند و اردوهای آن‌ها به‌عنوان بخشی از برنامه درمانی و مراقبتی انجام می‌شود و در این راستا ورزش و تفریح به‌عنوان یکی از روندهای درمانی توسط گروه پزشکی برای برخی جانبازان توصیه می‌شود.
معاون فرهنگی آموزشی بنیاد یزد اضافه کرد: این اردوهای فرهنگی باهدف تجلیل و قدردانی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار می‌شود تا ضمن افزایش سطح نشاط و شادابی، انسجام بین این خانواده‌ها بیشتر شده و ما بتوانیم مختصری از دین خود را به خانواده معزز شهدا، جانبازان و آزادگان ادا کنیم.
وی اجرای برنامه‌های ورزشی را از دیگر برنامه‌های بنیاد در راستای ایجاد نشاط و شادابی در بین ایثارگران عنوان کرد و گفت: همیشه پیشگیری مقدم بر درمان بوده و هست و پرداختن به ورزش در ارتقای روحیه و افزایش سطح سلامت ایثارگران نقش به سزایی دارد.
کد مطلب: 273483