داخلی صفحه گیلان خبر
 
استاندار گیلان در دیدار با خانواده شهیدان هدایت پناه و زمانی؛
خانواده های شهدا،حافظان ارزش های انقلاب اسلامی ایران هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷
استاندار گیلان گفت: باید با الگوبرداری از خصلت شهدا و ایثارگران ،از منافع شخصی به نفع مصالح جامعه چشم پوشی کرد.
 
به گزارش ایثار گیلان؛مصطفی سالاری استاندار گیلان،به همراه معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان،رییس بنیاد شهرستان فومن،نماینده مردم شهرستان های شفت و فومن و فرماندار شهرستان فومن با خانواده شهیدان هدایت پناهی و زمانی دیدار کرد.
سالاری در این دیدار حضور در جمع خانواده معظم شهدا و ایثارگران را به دلیل پاسداشت ارزش والای آنان خواند.
وی با بیان اینکه علیرغم مشکلات موجود خانواده معظم شهدا هیچ توقعی از مسئولان نظام ندارند،گفت: این عزیزان با صبر و استقامت همواره در کنار  مسئولان بوده اند و حافظان ارزش های انقلاب اسلامی ایران هستند.
استاندار گیلان با اشاره به جایگاه والای کسانی که چندتن از اعضای خانواده خود را در راه اعتقادات و باورهای انقلابی از دست داده اند، اظهار داشت: فرهنگ این خانواده ها از خود گذشتگی است و تمامی افراد جامعه مسئولیت سنگینی در قبال خانواده این عزیزان دارند.
وی با بیان اینکه امروز هم برای حفظ وحدت در جامعه نیازمند ازخودگذشتگی دلسوزان اسلام و انقلاب هستیم گفت: باید از منافع شخصی خود برای منافع ملی و جامعه چشم پوشی کنیم.
نماینده عالی دولت در گیلان همچنین در مزار شهدای شهرستان فومن حضور یافت و با نثار فاتحه و گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
شهید عبداله هدایت پناه در 19 دی ماه سال 65 در منطقه شلمچه و شهیدان غلامحسین زمانی و محمدرضا هدایت پناه در 23 دی ماه سال 65 در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 273776
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...