داخلی صفحه یزد خبر
 
امام جمعه ابرکوه: بنیاد شهید پرچمدار و طلایه دار حرکت های ارزشی در جامعه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
امام جمعه شهرستان ابرکوه در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: بنیاد شهید پرچمدار و طلایه دار حرکت های ارزشی در جامعه است.
امام جمعه ابرکوه: بنیاد شهید پرچمدار و طلایه دار حرکت های ارزشی در جامعه است
 
به گزارش «ایثار یزد» نشست شورای ترویج فرهنگ و ایثار شهادت شهرستان ابرکوه با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد و امام جمعه این شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در این نشست با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اظهار کرد: اگر روحیه ایثار در جامعه حکمفرما شود بسیاری از مسائل و مشکلات جاری کشور حل و فصل خواهد شد.
امام جمعه ابرکوه تصریح کرد: مطالبات کشور باید از قاب خانواده شهدا و ایثارگران دیده شود نه از دید مغرضان و معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی که در صدد ضربه زدن هستند.
وی با تاکید بر اینکه همه شهروندان جمهوری اسلامی حق مطالبه حقوق خود را دارا هستند افزود: حق حیات و حق مطالبه را همه دارند لکن حقوق عامه باید در پرتو ارزشهای مترتب بر خون شهدا مطالبه شود.
حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رسالت بنیاد شهید در حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی گفت: بنیاد شهید پرچمدار و طلایه دار حرکت های ارزشی در جامعه است.
امام جمعه ابرکوه اضافه کرد: بنیاد شهید و امورایثارگران با شرافت ترین و پرمسئولیت ترین مرکز کشور است زیرا متولی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است که ما هرچه داریم از برکت خون مطهر شهداست.
کد مطلب: 273885
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...