​​تفاهم‌نامه بنیاد و شرکت پست برای خدمات رسانی به ایثارگران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۵
مراسم انعقاد تفاهم‌نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران و شرکت ملی پست ایران ظهر روز یکشنبه 16 دی‌ماه با حضور معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران برگزار شد.
​​تفاهم‌نامه بنیاد و شرکت پست برای خدمات رسانی به ایثارگران
 
به گزارش «ایثار» محمود پاکدل در این مراسم با اشاره به تحت پوشش بودن سه میلیون و سیصد هزار نفر در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: کارت شناسایی ایثارگران برای حدود یک‌میلیون نفر صادر می‌شود که طبق اطلاعات گرفته‌شده، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از طرح تحویل کارت درب منزل رضایت داشته اند.
وی افزود: بنیاد در راستای تکریم ایثارگران به دنبال کوتاه کردن فرآیندهای اداری است البته بسیاری از خدمات در وب‌سایت ایثار به‌صورت الکترونیکی ارائه می‌شود ولی برخی خدمات مانند ارسال کارت‌های ایثارگری به‌صورت فیزیکی صورت می‌گیرد که باید از طریق پست انجام شود و درصدد هستیم ارائه برخی خدمات دیگر را نیز به شرکت ملی پست ایران پیوند دهیم.
حجت الله فرهادی مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران نیز با اشاره به انعقاد نخستین قرارداد با شرکت ملی پست ایران در سال 1394 تصریح کرد: در آن مقطع خدمات به‌ صورت محدودتر انجام می‌شد ولی اکنون با توجه به ظرفیت بالای اجرایی پست، انتظار داریم سطح همکاری‌ها فراتر رود البته از اواخر سال 1396 در طرح کارت‌های هوشمند ایثارگران همکاری‌های خوبی با این شرکت داشتیم.
وی از استقرار نماینده شرکت ملی پست ایران در بنیاد خبر داد و گفت: در قرارداد جدید بنا داریم بخشی از توزیع مرسولات مناطق را در بنیاد توسط نماینده پست انجام دهیم تا در فرآیندی کوتاه، مرسولات به پست مرکزی ارسال شود.
حسین نعمتی مدیرعامل شرکت ملی پست ایران نیز با بیان اینکه پست یک شبکه کاملاً خدماتی و اجتماعی است گفت: این شرکت زیرساخت‌های خوبی برای ارائه خدمات از جنس مرسولات وامانات برای آحاد جامعه دارد و چه‌بهتر که این خدمات به خانواده شهدا و ایثارگران داده شود.
وی افزود: شرکت ملی پست ایران خدمات ویژه‌ای را به مجموعه‌های دولتی ارائه می‌دهد و همان‌طور که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: خانواده شهدا چشم‌وچراغ نظام هستند و بر اساس این فرموده ایشان، رسالت دستگاه‌ها سنگین‌تر می‌شود بنابراین شرکت ملی پست ایران خدمات خود را به بنیاد شهید و امور ایثارگران باقیمت نازل‌تری ارائه می‌کند.
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران در پایان با ابراز امیدواری از همکاری سایر شرکت‌های تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران با شرکت ملی پست ایران اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم منشأ خدمات بهتر و مفیدتر برای جامعه هدف بزرگ بنیاد در تمامی زمینه‌ها باشیم.
گفتنی است در پایان این مراسم، تفاهم‌نامه جدید میان بنیاد شهید و امور ایثارگران و شرکت ملی پست ایران به امضای معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران منعقد شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 273971