داخلی صفحه گیلان خبر
 
​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
خانواده‌های شهدا الگویی بی بدیل برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۹
عبداله پاکاری در دیدار با پدر شهید گرانقد زاد فلاح گفت : خانواده‌های معظم شهدا میراثی گرانبها و الگویی بی بدیل برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار از این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.
 
عبدالله پاکاری در دیدار با پدر شهید گرانقدر زادفلاح،اظهار کرد:خانواده های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل از آنان رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می‌کند.
به گزارش ایثار گیلان،وی با اشاره به جایگاه خانواده های معظم شاهد،تصریح کرد:اگر بخواهیم راه شهدا را حفظ کنیم و ادامه دهنده خوبی برای راه این عزیزان باشیم،باید انقلابی عمل کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان هدف از دیدار با خانواده‌های شهدا را ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و الگوگیری از این خانواده‌ها در مسیر معنوی زندگی دانست و خاطرنشان کرد:خانواده‌های معظم شهدا میراثی گرانبها و الگویی بی بدیل برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار از این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.
این مقام مسئول یادآور شد:آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست،مدیون همین فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شاهد و ایثارگر که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.
پاکاری تاکید کرد:امروز باید آحاد جامعه اسلامی در تمام سطوح و زمینه ها حافظ انقلاب،دستاوردها و آرمان های امام راحل باشند و در راه پیروی از منویات مقام عظمی ولایت و رهروی شهدا از هیچ کوششی دریغ نکنند.
انتهای پیام
کد مطلب: 273987