داخلی صفحه یزد خبر
 
امام جمعه یزد: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۷
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند خواستار برنامه‌ریزی برای گردآوری و انتشار خاطرات شهدا و ایثارگران شهرستان بهاباد شد.
امام جمعه یزد: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند
 
به گزارش «ایثار یزد» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در دیدار با تعدادی از خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان بهاباد با اشاره به اینکه خدمت به خاندان مکرم شهدا و ایثارگران افتخاری است که نصیب ما شده و ما باید قدر این موهبت را بدانیم اظهار کرد: شهدا در راه سعادتمندی با خدای خود معامله کردند و قطعاً از این معامله راضی و خشنود هستند و به امید آن که ما و همه خدمت‌گزاران خانواده معظم شهدا مورد شفاعت شهدای والامقام قرار گیریم.
وی از مسئولان خواست با جمع‌آوری و چاپ خاطرات شهدای والامقام نسل جوان جامعه را با حماسه‌های شهدا و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس و توطئه‌های دشمنان قسم خورده این آب و خاک آشنا کنند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه پر محتواترین سند برای نظام مقدس جمهوری اسلامی شهدا هستند، تصریح کرد: شهیدان عاشق امام راحل(ره) و مجذوب تفکرات الهی ایشان بودند و به همین دلیل برای دفاع از آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی مردانه پا به میدان نبرد گذاشته و برای حفظ کشور با جان و دل مبارزه کردند.
امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه فرهنگ ایثار و شهادت باید بیش از پیش در جامعه ترویج یابد گفت: شهدا از ارزش و اعتبار ویژه‌ای برخوردار هستند، بنابراین باید همواره خانواده شهدا و ایثارگران را مورد تقدیر و قدردانی قرار داد.
ناصری یزدی که در دوران هشت سال دفاع مقدس در جبهه‌های حق علیه باطل و در کنار رزمندگان یزدی حضور داشت، در ادامه این دیدارها خاطراتی از طلبه شهید محمد‌مهدی جلیلی وسردار شهید محمد رفیع رفیعیان بیان کرد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان یزد ادامه داد: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند و همه ما باید همیشه قدردان آنها باشیم و به خدمت برای آنها افتخار کنیم.
کد مطلب: 273995
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...