داخلی صفحه یزد خبر
 
تجلیل مدیرکل بنیاد یزد از شهردار ابرکوه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در مراسمی با حضور امام‌جمعه و فرماندار ابرکوه از خدمات رسولی شهردار این شهر تجلیل کرد.
تجلیل مدیرکل بنیاد یزد از شهردار ابرکوه
 
به گزارش «ایثار یزد» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد یکشنبه 16 دی‌ماه در مراسمی با حضور امام‌جمعه و فرماندار ابرکوه از خدمات سید علیرضا رسولی شهردار این شهر به‌پاس اقدامات ارزنده وی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تجلیل کرد.
احمد ابراهیمی در این مراسم با اشاره به لزوم انتقال مفاهیم ارزشمند ایثار، جهاد و شهادت تصریح کرد: نسل جوان و حقیقت‌جو ما به‌شدت تشنه شناخت حقایق و حماسه‌های بزرگان تاریخ خود هستند و شهدا و ایثارگران از بزرگ‌ترین افرادی هستند که به دلیل رشادت و دلیری‌شان در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و حفظ تمامیت ارضی کشور باید به نسل جوان و آیندگان میهن اسلامی معرفی شوند.
وی ساخت المان‌های مرتبط با حوزه ایثار و شهادت و فضاسازی محیط شهری با عطر یاد شهدا را از اقدامات ویژه در شهرستان ابرکوه یادکرد و افزود: شهرداری همکاری خوبی با بنیاد در خصوص نصب المان‌ها و تصاویر شهدا در میدان و معابر شهری داشته است که نشان از روحیه ایثارگری مدیریت این مجموعه است.
مدیرکل بنیاد شهید اظهار کرد: هر اقدامی که ما برای پاسداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس انجام دهیم مصونیت کشور در برابر توطئه‌های مختلف استکبار جهانی را افزایش می‌دهد.
ابراهیمی با یادآوری حضور مردم همیشه درصحنه ایران در وقایع مختلف سیاسی اجتماعی گفت: داشتن روحیه ایثار و شهادت‌طلبی شاخصه اصلی مردم مسلمان ماست که درصحنه‌های مختلف با ورودشان کشور را از توطئه‌های مختلف نجات دادند و ما باید با برنامه‌ریزی مناسبت این روحیه را در بین مردم حفظ و تقویت کنیم.
کد مطلب: 273998