داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: خانواده شهدا حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران ابرکوه گفت: تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران که حافظان اصلی ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی هستند، از وظایف مهم مردم و مسئولان است.
مدیرکل بنیاد یزد:  خانواده شهدا حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار یزد» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان ابرکوه  گفت: تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران که حافظان اصلی ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی هستند،از وظایف مهم مردم و مسئولان است.
احمد ابراهیمی تصریح کرد: خانواده شهدا از همه هستی خود گذشتند تا ما در امنیت و آسایش زندگی کنیم و هیچ خطری از جانب بیگانگان میهن اسلامی ما را تهدید نکند.
وی تاکید کرد: هر کاری برای خانواده های شهدا و ایثارگران انجام دهیم قطعا جوابگوی ایثار بزرگ این عزیزان را نخواهد بود و ما باید با قدر دانستن فرصت خدمت، نهایت تلاش خود را انجام دهیم.
 مدیرکل بنیاد یزد با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی که ثمره خون پاک جوانان این مرز و بوم است، امانتی در دست ماست که باید به خوبی از آن محافظت کنیم و همانطور که بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی فرمودند، اجازه ندهیم به دست نااهلان بیفتد.
ابراهیمی در پایان اظهار کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضرورتی اجتناب ناپذیر در جامعه است و صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جز در سایه عمل به فرامین اسلام ناب محمدی، تبعیت از ولی فقیه زمان و  ادامه راه شهدا و ایثارگران محقق نخواهد شد.
کد مطلب: 274103