داخلی صفحه یزد خبر
 
تبریک انتصاب استاندار یزد توسط دختران شهید دانش
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵
دختران شهید حاج حسن دانش، قاری بین‌المللی و شهید فاجعه منا به نمایندگی از جامعه ایثارگری استان انتصاب محمدعلی طالبی را به عنوان استاندار جدید یزد تبریک گفتند.
تبریک انتصاب استاندار یزد توسط دختران شهید دانش
 
به گزارش «ایثار یزد» در مراسم تکریم و معارفه استاندار یزد، عارفه و مائده دختران شهید حاج حسن دانش، قاری بین‌المللی و شهید فاجعه منا به نمایندگی از جامعه ایثارگری استان انتصاب محمدعلی طالبی را به‌عنوان استاندار جدید یزد تبریک گفتند و برای وی آرزوی موفقیت کردند.
  مراسم تکریم و معارفه استاندار یزد دوشنبه‌شب 17 دی‌ماه با حضور مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در سالن شهید عباسپور یزد برگزار شد که عارفه دانش پیامی را به نمایندگی از جامعه ایثارگری استان خطاب به  محمدعلی طالبی استاندار جدید یزد که فرزند شهید است، قرائت کرد.
یادآور می‌شود در این مراسم که با حضور جواد ناصریان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر کشور، محمدابراهیم شوشتری رئیس مرکز حراست وزارت کشور، آیت‌الله محمدرضا ناصری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد، محمود زمانی قمی استاندار سابق،‌ معاونان استاندار، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولان استان برگزار شد، از زحمات محمود زمانی قمی تجلیل و محمدعلی طالبی به‌عنوان استاندار جدید یزد معرفی شد.
 
کد مطلب: 274201
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...