شهدا بهترین الگوی جامعه هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۹
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه گفت: شهدا بهترین الگوی جامعه هستند و وظیفه‌ داریم با تأسی از رفتار و سبک زندگی شهدا مروج ارزش‌های ناب اسلامی، آرمان‌ها و دست آوردهای دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی باشیم.
شهدا بهترین الگوی جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار»، آیت‌الله مصطفی علما روز دوشنبه 17 دی‌ماه در سفری یک‌روزه به شهرستان جوانرود به همراه رستگار یوسفی فرماندار و سید ایوب زارعی رییس بنیاد این شهرستان، ضمن حضور در منزل شهید والامقام «محمود شهدایی» از خانواده گران‌قدر این شهید اهل سنت تجلیل کرد.
آیت‌الله علما در این دیدار با تقدیر از شهدای والامقام ایران اسلامی به‌ ویژه شهدای گران‌قدر منطقه اورامانات، خانواده‌های معظم شهدا را سرمایه عظیم نظام و میراث ماندگار و ارزشمند انقلاب اسلامی دانست و گفت: شهدا بهترین الگوی جامعه هستند و وظیفه‌ داریم با تأسی از رفتار و سبک زندگی شهدا مروج ارزش‌های ناب اسلامی، آرمان‌ها و دست آوردهای دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی باشیم.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه همچنین در ادامه سفر به شهرستان جوانرود با حضور در منزل ماموستا ملارستم حسینی از روحانیون منطقه اورامانات و از جانبازان سرافراز دوران دفاع مقدس، از این روحانی ایثارگر تجلیل کرد.
وی با قدردانی از زحمات و تلاش‌های ماموستا حسینی در آگاهی بخشی به مردم منطقه اورامانات، وجود او را برکتی برای مردم اهل سنت دانست و اظهار داشت: ماموستا حسینی با تدبیر، عدالت، صبوری و نجابت در جهت حل مشکلات و آگاه کردن مردم در همه عرصه‌ها به‌ خوبی عمل کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274260