ایثارگران سرمایه های بزرگ کشور هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶
مدیرکل بنیاد ایلام بیان کرد: ایثارگران سرمایه های بزرگ کشور هستند و با صبر و استفامت خود، عزتمندی ایران را روز به روز تقویت کردند.
ایثارگران سرمایه های بزرگ کشور هستند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در دیدار با جانبازان هشت سال دفاع مقدس شهرستان ایلام، ایثارگران را صاحبان اصلی انقلاب دانست و گفت: ایثارگران عنصر اساسی در پیدایش، تکوین و شکل‌گیری انقلاب هستند و کسی در فجرآفرینی ایثارگران شک ندارد؛ لذا حضور این قشر از جامعه در صحنه‌های فرهنگی و اجتماعی و عرصه‌های مرتبط با انقلاب و پاسداشت اصول و ارزش های انقلابی به مراتب اثرگذارتر از سایر اقشار است و موجب کوری چشم دشمنان اسلام و انقلاب خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: ایثارگران سرمایه های بزرگ کشور هستند و با صبر و استفامت خود، عزتمندی ایران را روز به روز تقویت کردند.
رستمیان تصریح کرد: ایثارگران در مقابل دشمنان، با شجاعت از دین، انقلاب اسلامی و ایران اسلامی دفاع کردند و خانواده های معظم آنان نیز همواره با تمام وجود از آرمان های والای انقلاب اسلامی پشتیبانی می کنند. وظیفه امروز ما این است که راه شهدا و ایثارگران را ادامه دهیم و در مقابل دشمنان اسلام ایستادگی کنیم.
مدیرکل بنیاد ایلام خاطرنشان کرد: حفظ و احیاء فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان با حضور جانبازان امکان‌پذیر خواهد بود چرا که نمونه‌های واقعی ایثار، بردباری و ایمان هستند.
وی افزود: نهادینه‌کردن فرهنگ قدرشناسی و شناخت ارزش‌ها و آرمان‌های رزمندگان دفاع مقدس، اهداف اصلی ما در دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274316
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...