داخلی صفحه گیلان خبر
 
دیدار مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان با امام جمعه شهر تالش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶
مدیرکل و جمعی از مدیران بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گیلان با امام جمعه شهرستان تالش دیدار کردند.
 
به گزارش ایثار گیلان،عبداله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و هیات همراه صبح امروز با حجت‌الاسلام‌ والمسلمین نقدی امام‌جمعه شهرستان تالش دیدار کردند.
به گزارش ایثار گیلان،پاکاری در این دیدار ضمن گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدا گزارش کوتاهی از خدمات ارائه شده بنیاد،در بخشهای مختلف به جامعه ایثارگری و برنامه‌های فرهنگی اجرایی پیش‌بینی‌شده در سطح استان و شهرستان‌های تابعه در راستای چله انقلاب ارائه نمود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: امنیت و استقلال جامعه و انقلاب مرهون ایثارگری شهدا و ایثارگران و خانواده‌های آن‌هاست.
وی تکریم و تجلیل از خانواده شهیدان را یک وظیفه دینی برشمرد و افزود: عزت و استحکام و پایداری نظام مرهون خون پاک شهیدان است  و واقعاً صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا قابل‌تقدیر و تشکر است.
امام جمعه تالش نیز در این دیدار گفت:امروز خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران توفیق بزرگی است که نصیب خادمین شهدا در بنیاد شهید وامورایثارگران شده و مطمئناً دعای خیر و رضایتمندی خانواده‌های معظم شهدا برای خادمین در بنیاد یک سرمایه عظیم و توشه آخرت خواهد بود و دیدار و سرکشی از خانواده گرانقدر شاهد و ایثارگر را امری ضروری دانست.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 274322