داخلی صفحه گیلان خبر
 
دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با فرماندار شهرستان تالش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۱
عبداله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان صبح امروز در سفر کاری خود به همراه جمعی از مدیران بنیاد استان و شهرستان با حضور در دفتر فرمانداری شهرستان تالش با سید عیسی مهدوی فرماندار این شهرستان دیدار کرد.
 
به گزارش ایثار گیلان،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در این دیدار با قدردانی از فرماندار شهرستان تالش عنوان کرد:خدمت رسانی و رسیدگی به مسایل و مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران،در اولویت و سرلوحه همه امور قرار دارد.
عبداله پاکاری با بیان اینکه در هر گونه جذب و استخدام نیروی انسانی در ادارات دولتی باید قانون سهمیه ی ۲۵ درصدی خانواده های ایثارگر لحاظ شود،تاکید کرد:مطابق قانون،دستگاه های اجرایی موظفند این قانون را اجرا و گزارش آن را به صورت سالیانه به بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام نمایند.
وی در ادامه اظهار داشت: از آن جا که شهادت مقام بزرگی است و شهداء در پیشگاه خداوند از درجه رفیعی برخوردارند،رسیدگی به خانواده های معظم شهداء و ایثارگران از قداست و ارزش خاصی برخوردار است.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد:فلسفه وجودی بنیاد شهید و امور ایثارگران ارایه خدمات مطلوب به خانواده معظم شهدا و ایثارگران است،و جلب رضایت آنان براساس مبانی ارزشی اسلامی و توسعه و گسترش تعامل با آحاد جامعه به منظور ترویج فرهنگ جهاد،شهادت و ایثار می باشد.
وی هدف از حضور خود در شهرستان تالش را در راستای اجرای طرح سپاس و سرکشی از ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس در این شهرستان عنوان کرد.
 مدیرکل همچنین در این روز با فرمانده سپاه ناحیه شهرستان تالش دیدار و گفت گو کرد.
"انتهای پیام"

کد مطلب: 274328