داخلی صفحه یزد خبر
 
نشست شورای هماهنگی ایثارگران شهرستان خاتم تشکیل شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نشست شورای هماهنگی ایثارگران شهرستان خاتم برگزار شد.
نشست شورای هماهنگی ایثارگران شهرستان خاتم تشکیل شد
 
به گزارش «ایثار یزد» نشست شورای هماهنگی ایثارگران شهرستان خاتم در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به میزبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان برگزار شد.
رئیس بنیاد خاتم در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام به‌ویژه شهدای انقلاب اسلامی که درراه استقلال کشور به فیض شهادت نائل آمدند، گفت: شهدا و ایثارگران باهدف تحقق شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی با تبعیت محض از امام خمینی (ره) به نبرد با رژیم سفاک پهلوی پرداختند و در این راه به سعادت ابدی دست یافتند.
علیرضا پاک‌نیت با اشاره به لزوم تعظیم و تکریم خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان تصریح کرد: جامعه ایثارگری بزرگ‌ترین حق را بر گردن ما دارند زیرا اگر ایثار آنان نبود، همچنان تحت سلطه حکومت دست‌نشانده پهلوی بودیم.
وی اظهار کرد: برگزاری مراسم چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در ایران برای دشمن سخت گران تمام‌شده و تلاش مضاعف خود را برای ایجاد فتنه و آشوب در کشور آغاز کرده‌اند بنابراین لازم است در برابر توطئه‌های استکبار هوشیارانه عمل کنیم.
دیدار با جانبازان، تجلیل از ایثارگران شاغل در دستگاه‌های دولتی، عطرافشانی و غبارروبی قبور مطهر شهدا و برگزاری نشست ایثارگران شاخص و کارآفرین ازجمله مصوبات این نشست بود.
کد مطلب: 274336
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...