داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: گلزار شهدا ملجأ و پناه عارفان و دل‌سوختگان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در جمع اعضای کارگروه سامان‌دهی گلزار شهدای بنیاد گفت: گلزار شهدا ملجأ و پناه عارفان و دل‌سوختگان است و باید همان‌طور که شایسته این عزیزان است به این امر مهم اهتمام ورزید.
مدیرکل بنیاد یزد: گلزار شهدا ملجأ و پناه عارفان و دل‌سوختگان است
 
به گزارش «ایثار یزد» نشست کارگروه سامان‌دهی گلزار شهدای بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با حضور مدیرکل این نهاد چهارشنبه 19 دی‌ماه برگزار شد.
احمد ابراهیمی در این نشست با تأکید بر لزوم تلاش بیشتر در اتمام عملیات سامان‌دهی گلزار شهدا در سطح استان گفت: گلزار شهدا ملجأ و پناه عارفان و دل‌سوختگان است و باید همان‌طور که شایسته این عزیزان است به این امر مهم اهتمام ورزید.
مدیرکل بنیاد یزد تصریح کرد: اولویت بنیاد در حال حاضر اتمام و سامان‌دهی گلزار یک شهیدی تا سه شهیدی است و باید با توجه به پراکندگی گسترده این گلزارها در نقاط مختلف استان برنامه‌ریزی مناسبی انجام شود تا در زمان مناسب عملیات عمرانی آن‌ها پایان یابد.
وی تأکید کرد: گلزار شهدا میراث معنوی ایران اسلامی است و باید در بحث مرمت و سامان‌دهی نهایت دقت و تلاش را به کار برد تا آیندگان نیز از برکت وجودی گلزارها به‌خوبی بهره‌مند شوند.
ابراهیمی با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: دشمن در تلاش است با ایجاد شکاف بین خانواده‌های شهدا و ایثارگران با سایر اقشار مردم، انقلاب اسلامی را از مسیر اصلی خود منحرف کنند.

 
کد مطلب: 274382