جانبازان سندهای ارزشمند انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۷
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: خداوند جانبازان را نگه داشت تا سند ارزشمند انقلاب اسلامی باشند و آیندگان بدانند این انقلاب به راحتی به دست نیامده است.
جانبازان سندهای ارزشمند انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد به همراه سید عابس حسینی مدیر کل بنیاد شهید استان خراسان شمالی با خانواده شهید «عباسعلی قارداش پور» و جانباز «سبز علی معلم» دیدار کرد.
حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین یعقوبی در این دیدارها عنوان کرد: خانه شهدا به نور شهید مزین است و این نور همیشه پررنگ است و کم نخواهد شد.
نماینده ولی‌فقیه در استان همچنین گفت: دفاع مقدس و جبهه یک دانشگاه و کلاسی عالی برای مردم ایران محسوب می شود. باید دفاع مقدس را به‌ عنوان درس مقاومت و ایستادگی برای نسل‌های آینده بازگو کنیم تا راه شهدا زنده بماند و مورد شفاعت شهدا قرار بگیریم.
امام‌ جمعه بجنورد همچنین در خصوص جانبازان گفت: خداوند جانبازان را نگه داشت تا سند انقلاب باشند و آیندگان بدانند این انقلاب به راحتی به دست نیامده است و خون‌ها برای آن داده‌ شده است.
حسینی در این دیدارها عنوان کرد: خدمت به جامعه معظم ایثارگری منحصر به بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست و همه مسئولان و بلکه آحاد جامعه باید در برابر ایثارگران احساس تکلیف کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274402
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...