داخلی صفحه گیلان خبر
 
پیام تسلیت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به مناسبت درگذشت جانباز سرافراز حبیب بربری
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۸
عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در پیامی درگذشت همکار گرامی و جانباز معظم 50 درصد، حبیب بربری را تسلیت گفت.
 

به گزارش ایثار گیلان متن پیام به این شرح است :

                                                         بسم الله الرحمن الرحیم

کشور سرافراز و ملت غیور ایران اسلامی همه عزت، سربلندی، آرامش و آسایش امروز خود را مدیون دلاوری ها، فداکاری ها و ایثارگری های بزرگ مردانی است که در پیروی از اهل بیت پیامبر(ص) به ویژه سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) تفسیرگر واقعی واژه ایثار شده اند.
حبیب بربری عزیز مصداق مومنی بود که بر عهد خود وفادار ماند و سالها رنج جانبازی را به جان خرید.
سرافرازی آن بزرگ مردی كه سالیان سال مشقت های به یادگار مانده از جبهه و جنگ را با جان و دل پذیرفت و عاشقانه و بی ریا برای پیشبرد اهداف نظام همت و تلاش نمود و امروز با عروج ملكوتی خود و كسب فيض درجه رفیع ایثار، نوای عشق و بندگی را زمزمه ای ديگر نمود.
بدون تردید حماسه فداکاری ها و از خودگذشتگی های جانبازان سرافراز در ذهن و بر زبان مردم قدرشناس این سرزمین همواره باقی و بالنده خواهد ماند و سینه به سینه و نسل به نسل به عنوان چراغ راه آیندگان انتقال خواهد یافت.
عروج آسمانی این پرنده سبکبال را خدمت مردم شهیدپرور استان گیلان و خانواده و بازماندگان آن عزیز تسلیت و تعزیت عرض نموده و امیدواریم خداوند متعال بر درجات معنوی ایشان افزوده و بر خوان گسترده اولیا و شهیدان و صالحان والامقام میهمانشان گرداند. ان شاءالله

                                                                عبداله پاکاری
                                         مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان 


"انتهای پیام"  
 
کد مطلب: 274431
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...