داخلی صفحه گیلان خبر
 
​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
شهدا بهترین پاداش را با رسیدن به قله انسانیت کسب کردند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۸
عبدالله پاکاری در دیدار با خانواده شهید نعمت زاده اظهار کرد : شهدا بهترین پاداش را با رسیدن به قله انسانیت کسب کردند و ما بایستی راه و روش آنان را همواره در تمام مراحل مختلف زندگی سرلوحه امور خود قرار داده و برای حفظ ارزش های اسلامی و انقلابی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
 
به گزارش ایثار گیلان،عبدالله پاکاری در حاشیه سفر به شهرستان تالش، در دیدار با والدین شهید معظم نعمت زاده، اظهار کرد: شهدا برای حفظ عزت و آبروی انقلاب و نظام جان خود را فدا کردند و اکنون وظیفه ماست که قدردان خانواده های شهدا باشیم.

وی از جان گذشتن در راه خدا و اسلام را بالاترین ایثار دانست و افزود: خانواده های شهدا با تربیت دینی و معنوی فرزندانشان نقش بسزای در پیروزی این انقلاب داشتند و جوانان آنان با اخلاص واقعی راه سید و سالار شهیدان را ادامه دادند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بیان اینکه حفظ و تقویت فرهنگ ایثار وشهادت توسط نسل جدید موجب تداوم با صلابت انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: امنیتی که امروز کشور از آن بهره مند است از جانفشانی فرزندان خانواده های شهدای انقلاب اسلامی میباشد.

پاکاری تصریح کرد: شهدا بهترین پاداش را با رسیدن به قله انسانیت کسب کردند و ما بایستی راه و روش آنان را همواره در تمام مراحل مختلف زندگی سرلوحه امور خود قرار داده و برای حفظ ارزش های اسلامی و انقلابی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

وی با بیان اینکه ما شرمنده شهدا هستیم، گفت: اگر صبر و استقامت شهدا و خانواده های آنها نبود امروز انقلاب دچار مشکلات فراوانی می شد که باید قدر این از خودگذشتگی ها را بدانیم.

مدیرکل بنیاد گیلان در ادامه نیز با پدر شهیدان معظم محمد و رحمان راحلی مقدم نیز دیدار و گفت و گو کرد.

ادای احترام به مقام شامخ گلزار شهدای شهرستان تالش از دیگر برنامه های این سفر بود.

انتهای پیام 
کد مطلب: 274433