داخلی صفحه یزد خبر
 
یادواره شهدای عملیات کربلای پنج در مهریز برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴
یادواره شهدای عملیات کربلای پنج و بیت المقدس 2 با حضور خانواده های ایثارگران، مسئولان و قشرهای مختلف مردم در حسینیه شهدای روستای باغ دهوک دهستان خورمیزات بخش مرکزی این شهرستان برگزار شد.
یادواره شهدای عملیات کربلای پنج  در مهریز برگزار شد
 
به گزارش «ایثار یزد»  یادواره شهدای عملیات کربلای پنج و بیت المقدس 2 با حضور خانواده های ایثارگران، مسئولان و قشرهای مختلف مردم در حسینیه شهدای روستای باغ دهوک دهستان خورمیزات بخش مرکزی این شهرستان برگزار شد.
امام جمعه بهاباد در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه سرداران و شهدای شهرستان مهریز گفت: هیچ دینی به اندازه آیین رهایی بخش اسلام برای مقام شهید و شهادت ارزش قائل نشده است .
حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی افزود: برگزاری یادواره شهدا و تبیین سیره و وصایای آنها از کارهای فرهنگی مورد نیاز به خصوص در مقابل تهدید نرم دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی است .
وی خاطر نشان کرد: باید جوانان را برای بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس و شرکت در اینگونه برنامه ها و ارائه طرح های فرهنگی و هنری مناسب با شهدا و رزمندگان اسلام آشنا کرد.
ابراهیمی بشکانی با بیان اینکه دشمن با جنگ اقتصادی و روانی، ارزش ها و اعتقادات مردم را نشانه گرفته است، بر هوشیاری و بصیرت در برابر توطئه های استکبار جهانی تاکید کرد.
کد مطلب: 274466