داخلی صفحه گیلان خبر
 
استاد حوزه و دانشگاه گیلان:
تفکر لیبرالی نمی تواند شهید پرورش دهد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹
حجت الاسلام ایزدپناه با بیان اینکه تفکر لیبرالی هیچ وقت نمی تواند شهید پرورش دهد،گفت:مسیری که شهدا انتخاب کرده اند مسیر خداست و پیام شهدا باقی ماندن بر اعتقادشان است.
 
به گزارش ایثار گیلان،حجت‌الاسلام «علی ایزدپناه» در مراسم سالگرد طلبه شهید حبیب الله رضایی و شهدای عملیات کربلای ۵ در مسجد صاحب الزمان (عج) شهرستان رودسر با اشاره به جایگاه والای شهيدان،گفت:شهیدان دست بافته حضرت حق و تجلی صفات جمالی و جلالی خدا هستند.
 استاد حوزه و دانشگاه گیلان با اشاره به اینکه آنهایی که حیله بازی می‌کنند عطری از شهادت به مشام شان نمی‌رسد،افزود:تا زندگی شهدایی نداشته باشیم،نمی‌توانیم از شهدا بگوییم.
 وی با اشاره به تفکر انقلابی شهدا،افزود:تفکر لیبرالی هیچ وقت نمی‌تواند شهید پرورش دهد.
حجت الاسلام ایزدپناه با اشاره به آیات و روایات پیام شهدا را در پنج عنوان بیان کرد و گفت: اولین پیام شهدا تقواست و ما امروز در جامعه به آن نیاز داریم.
این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد:دومین پیام شهدا بصیرت است و از خصوصیات شهدا آن است که جریان‌ها و جبهه بندی‌ها را خوب می‌شناسند و این امر در وصیتنامه آنها کاملاً آشکار است.
وی شهدا را مصداق کامل آیه «أشداء علی الکفّار و رحمآء بینهم» دانست و خاطرنشان کرد: اگر مسئولان جمهوری اسلامی اشرافی زندگی کنند مصداق طاغوتند.
حجت الاسلام ایزدپناه پیام دیگر شهدا را اتصال به ذات خداوند عنوان و اظهار کرد:مسیری که شهدا انتخاب کرده اند مسیر خداست و پیام شهدا باقی ماندن بر اعتقادشان است اگر ملت ایران به نصایح صریح قرآن بر اعتقاداتش پافشاری کند به سرمنزل مقصود خواهد رسید.
این استاد حوزه و دانشگاه در پایان تاکید کرد:شهدا تمام وجود خود را دادند ولی از عقیده خود که همانا اسلام،انقلاب اسلامی و ولایت فقیه بود،دست برنداشتند.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 274583