داخلی صفحه گیلان خبر
 
برگزاری یادواره شهدای عملیات کربلای 5 در صومعه سرا
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۷
یادواره شهدای عملیات کربلای 5 و 23 شهید شهرک اباتر صومعه سرا برگزار شد.
 
به گزارش ایثار گیلان،فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس و مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران کشور در مراسم یادواره این شهدا که با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در مسجد جامع شهرک اباتر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس گفت:در 8 سال دفاع مقدس رزمندگان اسلام با کمترین امکانات نظامی در مقابل رژیم بعثی که ابرقدرت های جهان با سلاح های مدرن حمایتش می کردند ایستادگی کردند و پیروز میدان شدند.
سردار مرتضی قربانی افزود:در طول 8 سال دفاع مقدس کشورهای زیادی با تامین سلاح و منابع مالی به صورت مستقیم رژیم بعثی عراق را حمایت کردند ولی نتوانستند حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی را به دست آورند.
وی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت با برپایی یادواره ها و مجالس فراگیر می شود و شرکت در مجالس شهدا ارج نهادن به مقام شهداست تا شهدا در روز قیامت شفیع ما باشند.
فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس و مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران کشور گفت: تمام پیروزی های رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار و رهبری امام راحل بود و امروز میثاق با شهدا و ادامه راه شهدا و پیروی از ولایت و رهبری رمز پیروزی ما در این راه است.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 274591