رسالت اصلی بنیاد بر پایه فعالیت‌های فرهنگی است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۶
مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی بیان کرد: با بررسی موشکافانه اساسنامه بنیاد، شاهد هستیم که رسالت اصلی بنیاد نیز بر پایه فعالیت های فرهنگی و ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت است.
رسالت اصلی بنیاد بر پایه فعالیت‌های فرهنگی است
 
به گزارش «ایثار»، مهدی فعال در نشست تخصصی بررسی عملکرد، چالش ها و نقاط قوت معاونت فرهنگی و امور آموزشی بنیاد استان، گفت: حوزه معاونت فرهنگی به لحاظ وجود هجمه های فرهنگی بسیاری که از سوی استکبار وجود دارد، بسیار مهم و اساسی است و با بررسی موشکافانه اساسنامه بنیاد، شاهد هستیم که رسالت اصلی بنیاد نیز بر پایه فعالیت های فرهنگی و ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت است. 
مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی افزود: نقش ایثارگران عزیز در شکل گیری و تداوم انقلاب بر هیچ کس پوشیده نیست و این عزیزان در تمام صحنه ها حضور دارند و به این ترتیب اصلی ترین کار در حوزه ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت را این بزرگواران انجام می دهند و ما نیز باید تسهیل کننده این راه عزتمند باشیم.
معصوم نیکخو معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد آذربایجان غربی نیز در این نشست گفت: کسب رتبه های برتر در حوزه مختلف معاونت فرهنگی و آموزشی جز با تلاش صادقانه همکاران حوزه فرهنگی و آموزشی در سطح استان میسر نمی شد. 
وی به مقایسه عملکرد سال 96 و 9 ماه سال جاری پرداخت و اظهار داشت: علی رغم محدودیت اعتبارات در تمام شاخص ها با رشد مواجه بودیم و ان شالله با جذب اعتبارات تا پایان سال در تمام شاخص های حوزه فرهنگ و آموزش پیشتاز خواهیم بود.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 274592
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...