داخلی صفحه گیلان خبر
 
برگزاری یادواره های شهدای والامقام در گيلان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
یادواره شهدای عملیات کربلای ۵ در شهرستان لنگرود، صومعه سرا ، فومن و املش برگزار شد.
 
به گزارش ایثار گیلان،مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران کشور در یادواره شهدای گمنام و ۶۳۸ شهید والامقام شهرستان لنگرود گفت:جمهوری اسلامی ایران با خون شهدا به ثمر رسید و با خون شهدا تثبیت شد و ما ادامه دهنده راه این شهدای والامقام هستیم.
حجت الاسلام و المسلمین علی رضایی با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سال انقلاب گفت:عزت امروز ایران اسلامی را مدیون جوانانی هستیم که با نثار جان خود این انقلاب را به ثمر رساندند و از آن در برابر دشمنان دفاع کردند.
وی با بیان اینکه باید به وصیت‌های شهدا عمل کرد افزود: شهدا همواره در وصیت نامه‌های خود به پیروی از ولایت فقیه تاکید داشتند تا جامعه با یکپارچکی و وحدت به عزت و افتخار دست یابد.
فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس و مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران کشور در یادواره شهدای کربلای ۵ و ۲۳ شهید شهرک اباتر صومعه سرا گفت: رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس با کمترین امکانات نظامی در برابر رژیم بعثی و ابرقدرت‌ها ایستادگی کردند.
سردار مرتضی قربانی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت با برپایی یادواره شهدا فراگیر می‌شود.
وی همچنین در یادواره سردار شهید علی خوش روش و شهید حسن بقائی نژاد و حسین بقائی نژاد در مسجد ولیعصر بالامحله فومن گفت: جوانان عاشق ولایت با دستان خالی در جنگ نابرابر تحمیلی ایستادگی و از میهن و نظام خود دفاع کردند.
فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس افزود: گوش به فرمان رهبری بودن، حراست از تمامیت ارضی و ارزش‌های اسلامی، درسی است که باید ازشهدای والامقام یاد گرفت.
سردارمرتضی قربانی در مراسم نکوداشت ۱۱ شهید املشی عملیات کربلای ۵ در شهرستان املش هم گفت:دشمنان داخلی و خارجی از آغازین روز‌های پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون با استفاده از پیچیده‌ترین نقشه‌ها و توطئه‌های گوناگون قصد انحراف و براندازی انقلاب اسلامی ایران را داشتند که با هوشیاری امام راحل (ره) و رهبری و مقاومت مردم شکست خورده و خواهد خورد.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 274600