شهدا به همه درس مقاومت و ایستادگی دادند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۱
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه گفت: شهدا به همه درس مقاومت و ایستادگی دادند و با خون خود درخت اسلام را آبیاری کردند و با فداکاری‌ها و رشادت‌های شهدا و از خود گذشتگی‌های ایثارگران عزیز زحمات ملت ایران نتیجه داد و نهال انقلاب به ثمر نشست.
شهدا به همه درس مقاومت و ایستادگی دادند
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با سالروز عملیات ظفرمند میمک در غرب کشور که در 20 دی‌ماه سال 63 توسط رزمندگان اسلام و ارتشیان دلاور انجام شد، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه به همراه حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان با حضور در منزل شهیدان والامقام «امیر و مجید کریمی» از خانواده‌های معظم این دو شهید دلاور ارتش جمهوری اسلامی ایران تجلیل کرد.
آیت الله علما در این دیدار گفت: شهدا به همه درس مقاومت و ایستادگی دادند و با خون خود درخت اسلام را آبیاری کردند و با فداکاری‌ها و رشادت‌های شهدا و از خودگذشتگی‌های ایثارگران عزیز زحمات ملت ایران نتیجه داد و نهال انقلاب به ثمر نشست.
امام‌ جمعه کرمانشاه با اشاره به شهیدان کریمی، اظهار داشت: شهادت این دو شهید در یک روز نشانه سلامت و پاکی پدر و مادر و خانواده این شهدای گران‌قدر است و این شهدا نه‌ فقط به ایران که به جهان اسلام تعلق دارند. امروز ایران اسلامی از اقتدار و عظمتی برخوردار است که این‌ها همه نتیجه مقاومت و برکت خون شهدای گران‌قدری است که برای ارزش‌های اسلامی از هستی خود گذشتند.
در ادامه حجت‌الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه نیز با قدردانی از حضور همیشگی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه و همچنین فرماندهان ارشد نظامی استان در «طرح سپاس» گفت: دیدار با ایثارگران موجب یادآوری و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای عزیز می شود.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: عزت دنیا و آخرت در دست خدای متعال است و چون شهدا برای دین خدا رفتند صاحب عزت دنیا و آخرت شدند.
وی ادامه داد: شهدا به فرمایش قرآن کریم عند ربهم یرزقون هستند و در نزد خدای خود متنعم و برای کشور نیز مایه افتخار و عامل اقتدار نظام هستند.
گفتنی است، شهیدان مجید و امیر کریمی از دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی در سال 60 به فاصله چند ساعت در یک روز و در جبهه ابوقریب و شرهانی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274620