پرستاری از خانواده‌های شهدا و ایثارگران توفیقی مضاعف است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳
مدیرکل بنیاد یزد توفیق خدمت و پرستاری از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را توفیقی مضاعف دانست که خداوند روزی پرستاران متعهد قرار داده است.
به گزارش «ایثار»، احمد ابراهیمی در بازدید از بیمارستان خیریه حضرت سیدالشهدای یزد و حضور در جمع پرستاران از خدمات صادقانه آنان به‌ ویژه به دلیل پرستاری از خانواده شهدا و ایثارگران قدردانی کرد.
مدیرکل بنیاد یزد با اشاره به جایگاه ارزشمند پرستار در نظام اسلامی گفت: بزرگان دین در احادیث و روایات متعدد به بیان مقام پرستار پرداخته‌اند که این بزرگداشت و ارج نهادن نشانه اهمیت و جایگاه پرستاری است.
وی با بیان مشکلات شغل پرستاری افزود: پرستاران زمانی که همه در حال استراحت هستند برای کاستن از آلام بیماران بیدار هستند و از بیمارانی که با درد و رنج دست‌ به‌ گریبان هستند، پرستاری و مراقبت می‌کنند.
ابراهیمی در اهمیت جایگاه و مقام پرستار تصریح کرد: از آنجا که شغل شریف پرستاری نزد خداوند متعال تقربی خاص دارد، کسی که یک‌ شب از بیماری پرستاری کند، مانند کسی است که از مادر متولد می‌شود و هیچ گناهی ندارد.
وی همچنین توفیق خدمت و پرستاری از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را توفیقی مضاعف دانست که خداوند روزی پرستاران متعهد قرار داده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274627
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...