فرزندان شهدا سرمایه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۸
مدیرکل بنیاد البرز فرزندان شهدا را سرمایه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی دانست و گفت: پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دو رسالت مهم و تاثیرگذاری است که امروز بر دوش فرزندان و یادگاران شهدا است.
فرزندان شهدا سرمایه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، ابراهیم طاهرنژاد پنج‌شنبه 20 دی‌ماه در دیدار با فرزندان شهدای مناطق یک و دو بنیاد شهرستان کرج که به میزبانی بنیاد منطقه یک برگزار شد، فرزندان شهدا را سرمایه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی دانست و گفت: پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دو رسالت مهم و تاثیرگذاری است که امروز بر دوش فرزندان و یادگاران شهدا است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه فرزندان شهدا الگویی تاثیرگذار در جامعه هستند، تصریح کرد: از بین بردن ارزش‌های انقلاب اسلامی و تهاجم فرهنگی از مهم‌ترین اهداف دشمنان برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران است. فرزندان شهدا به‌ عنوان الگو و پرچم‌داران این انقلاب باید با هوشیاری، بصیرت و حضور تاثیرگذار خود مانع پیشروی‌های دشمن شوند.
طاهرنژاد افزود: فرزندان شهدا راه و رسم پدران و مادران خود را ادامه می‌دهند چرا که امانت‌داران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان تأکید کرد: امروز یادگاران شهدا می‌توانند در جبهه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش خود را ایفا کرده و فتنه‌های دشمنان را خنثی کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274629
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...