داخلی صفحه یزد خبر
 
تجلیل از همسران جانبازان نخاعی استان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد از همسران جانبازان نخاعی به مناسبت روز پرستار تجلیل کرد.
تجلیل از همسران جانبازان نخاعی استان
 
به گزارش «ایثار یزد» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد شنبه 22 دی‌ماه به مناسبت ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) و بزرگداشت مقام پرستار با حضور مدیرکل اموراجتماعی و مدیرکل بانوان استانداری از همسران جانبازان نخاعی تجلیل کرد.
احمد ابراهیمی همسران جانبازان نخاعی را پرستاران حقیقی دانست که در راستای پرستاری از همسران ایثارگر خود چون شمع سوختند و دم برنیاوردند.
وی تصریح کرد: همه مردم و مسئولان مدیون ایثار و ازخودگذشتگی جانبازان سرافراز هستند و همسرانشان که سختی زندگی با جانبازان را به جان خریدند، مقام والاتری نزد همه برخوردارند.
ابراهیمی با یادآوری خاطراتی از دفاع مقدس و افتخارات ایثارگران در جبهه نبرد حق علیه باطل اظهار کرد: درست است که جنگ سال‌هاست برای ما پایان‌یافته است لکن درست درزمانی که پایان جنگ و کسب موفقیتی دیگر از جوانان این سرزمین را جشن گرفتند، جانبازان و خانواده‌های آنان نبرد دیگری را آغاز کردند.
مدیرکل بانوان استانداری نیز در این مراسم با تقدیر از صبر و استقامت جانبازان و خانواده‌های آنان گفت: جانبازان حقی بزرگی بر گردن همه ما دارند و ما امنیت و آسایش کنونی را مدیون ایثار این عزیزان هستیم.
فاطمه دانش اضافه کرد: مدیریت همسران جانبازان در منزل شایسته تقدیر است که علی‌رغم مشکلات متعدد توانستند فرزندانی افتخارآفرین را به جامعه اسلامی تحویل دهند.
کد مطلب: 274632