داخلی صفحه قم خبر
 
​رهروان شهدا باید به دنبال رفع مشکلات مردم باشند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳
راوی دفاع‌مقدس با تاکید بر اینکه یادواره‌های شهدا باید دارای پیوست‌های اجتماعی باشند، گفت: افرادی که به دنبال پیروی از مسیر شهدا هستند در شرایط فعلی باید با رویکردهای اقتصادی و اجتماعی به دنبال رفع مشکلات مردم باشند.
​رهروان شهدا باید به دنبال رفع مشکلات مردم باشند
 
به گزارش ایثار به نقل از رسانه های استان قم، سردار حسین یکتا در نخستین گردهمایی فعالان یادواره‌های شهدای سراسر کشور که به همت شبکه ملی وارثون در سالن جلسات مجتمع پلاک 313 مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با بیان اینکه برگزاری برنامه‌هایی این‌چنینی باید در جامعه تغییر ایجاد کند، اظهار داشت: باید در برگزاری محافل و یادواره‌ها به دانش و علم موردنیاز برسیم.
وی با بیان اینکه در شرایط کنونی نیازمند عملکردهایی بر مبنای دانش و علم هستیم، افزود: به‌منظور رسیدن به نتایج موردنظر نیازمند آن هستیم که بر مبنای دانش و علم حرکت کنیم.
راوی دفاع‌مقدس افزود: افرادی که در جبهه انقلاب حضور دارند نیز باید تلاش کنند تا به‌عنوان رهبران اجتماعی شناخته شوند و در این راستا باید برای رفع مشکلات مردم دغدغه داشته و تلاش لازم را دنبال کنند.
وی با تأکید بر اینکه برگزاری چنین یادواره‌هایی باید رهرو تربیت کند، تصریح کرد: آنانی که به دنبال زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا هستند باید با مشکلات فعلی روبرو شوند اما بدون ضعف و ناتوانی کار خود را دنبال کنند.
یکتا گفت: اکنون عملیات جنگ نرم به میزانی پیچیده شده است که ایستادگی مقابل دشمن راحت نیست و ما نیازمند تغییر در فکر و رفتار افراد هستیم.
کد مطلب: 274974
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...