خدمت به ایثارگران از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کلیبر گفت: تقویت بنیه علمی دانشجویان ایثارگر با استفاده از استادان مجرب، در نظر گرفتن استاد مشاور، تشویق این دانشجویان به حضور بیشتر در برنامه‌های فرهنگی دانشگاه، از برنامه‌های این واحد می‌باشد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، حسین بقائی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کلیبر در جلسه ستاد شاهد و ایثارگران این دانشگاه بابیان اینکه یکی از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است گفت: دانشگاه آزاد اسلامی میزبان جمع بزرگی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران است و با تمام توان در راستای ارائه خدمات شایسته به این قشر تلاش می‌کند.
وی هدف از برگزاری این جلسه را بررسی وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگران این دانشگاه دانست و با اشاره به سفارش و توصیه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در رابطه بااهمیت ویژه آموزش تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر با استفاده از استادان مجرب، در نظر گرفتن استاد مشاور، تشویق دانشجویان شاهد و ایثارگر به حضور بیشتر در برنامه‌های فرهنگی دانشگاه، از برنامه‌های این دانشگاه می‌باشد.
در ادامه مصطفی معصوم زاده رئیس بنیاد کلیبر از همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با بنیاد شهید و امور ایثارگران قدردانی کرد و گفت: اینکه تعداد زیادی از دانشجویان خانواده شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول تحصیل هستند یک ظرفیت و امانت ارزشمند نظام است که باید علاوه بر توجه به ارتقای تحصیلی و دانش آن‌ها و پرداختن به مسائل فرهنگی و اجتماعی این گروه، در مجموعه‌های ارزشی دانشگاه نیز مدنظر باشند.
وی ادامه داد: محوریت پیگیری امور تحصیلی و پیشگیری از ضعف و افت تحصیلی دانشجویان شاهد در دستور کار بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار دارد.
گفتنی است: شنبه 29 دی 1397، جلسه ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کلیبر با حضور رئیس دانشگاه آزاد کلیبر، رئیس بنیاد، مسئول فرهنگی بنیاد، مسئول حراست دانشگاه آزاد اسلامی و اعضای ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کلیبر برگزار شد.
انتهای پیام/
خبرنگار: ریحانه پورحاتم
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ،جلسه ، ستاد شاهد و ایثارگران ، دانشگاه آزاد اسلامی ، واحد کلیبر
کد مطلب: 275438
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...