مراسم تجلیل از ایثارگران سبزوار برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸
به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همایش تجلیل از ایثارگران شرکت کننده در کلاس‌های کانون بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران سبزوار دوشنبه هشتم بهمن به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انتقلاب اسلامی در همایش تجلیل از ایثارگران شرکت کننده در کلاس‌های کانون بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار تجليل كرد.
مهدي محتشم در اين مراسم ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: استقلال و آزادی بزرگترین نعمتی است که در سایه حاکمیت اسلامی به ملت ایران داده شده و باید قدردان آن بود.
وي افزود: ایام الله دهه فجر مناسب‌ترین فرصت برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم است تا به دنیا ثابت شود که ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی و تولیدی پیشرفت‌های چشمگیری داشته است.
محتشم با تاکید بر اینکه این دستاوردها به همت خون شهدا و تلاش و مجاهدت‌های رزمندگان در طول دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس به دست آمده است افزود: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا و ولایت به درخت تنومندی تبدیل شده که پاسداری و نگهداری از آن جز وظایف اصلی و همگانی است.
وی تصريح كرد: بر همه مسئولان واجب است که با کار و تلاش جهادی و انقلابی در حل مشکلات مردم  بخصوص ایثارگران قدم بردارند و از هیچ کوشش دریغ نکنند.
در این همایش کاظم کرامت و علی ارغیانی اعضای شورای شهر سبزوار نیز حضور داشتند و با اهدای لوح یادبود از ایثارگران تجلیل به عمل آمد.
گفتني است شهرستان سبزوار 945 شهيد، 3156 جانباز و 265 آزاده را تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهاي پيام/

سیدجلال کرابی خبرنگار ایثارخراسان رضوی در سبزوار
 

کلمات کليدی: ایثار رضوی، سبزوار، خراسان رضوی، دهه فجر، تجلیل، ایثارگران،
کد مطلب: 276424