دیدار با فجرآفرینان در قالب طرح سپاس از بهمن تا اسفندماه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۲
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: «طرح سپاس از فجر آفرینان» در تداوم طرح سپاس در فاصله زمانی بهمن تا اسفندماه برگزار می‌شود.
دیدار با فجرآفرینان در قالب طرح سپاس از بهمن تا اسفندماه
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسن هنرمند ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: حیات، شکوه، پایداری و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون رشادت‌ها و دلاوری‌های شهدا و ایثارگران است.
وی افزود: تجدید میثاق با شهدا و تکریم و تجلیل از خانواده‌های معظم ایشان به‌عنوان ولی‌نعمتان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مهم‌ترین رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران است و به همین منظور در پرتو چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی «طرح سپاس از فجر آفرینان» در تداوم طرح سپاس در فاصله زمانی بهمن تا اسفند برگزار می‌شود.
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: این طرح به 2 مناسبت ارزشمند سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و 22 اسفند سالروز صدور فرمان امام راحل (ره) مبنی بر تأسیس بنیاد شهید و روز بزرگداشت شهدا با مشارکت و همکاری سایر سازمان‌ها خصوصاً نهادهای مردمی با هدف دیدار از حداقل 40 هزار خانواده معظم شهید در سراسر کشور انجام می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 277890