شهدا خالصانه جان خود را در راه خدا تقدیم کردند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸
استاندار مرکزی گفت: شهدا و ایثارگران دفاع مقدس جان و مال خود را خالصانه در راه رضای حق تعالی ارزانی کردند تا ناموس و مملکت ما از گزند دست درازی بیگانگان در امان باشد.
شهدا خالصانه جان خود را در راه خدا تقدیم کردند
 
به گزارش «ايثار»، سید علی آقازاده در دیدار با خانواده های ایثارگران، گفت: شهدا و ایثارگران دفاع مقدس جان و مال خود را خالصانه در راه رضای حق تعالی ارزانی کردند تا ناموس و مملکت ما از گزند دست درازی بیگانگان در امان باشد.
در ادامه مدیرکل بنیاد مرکزی ضمن گراميداشت دهه مبارك فجر گفت: خدمات شهدا و ایثارگران هرگز از یاد نخواهد رفت، زیرا اگر رشادت‌های آنها نبود، امروز شاهد این امنیت نبودیم.
وی با یادآوری رشادت‌های غیورمردان گفت: شهدا در ادامه نهضت عاشورا برابر دشمن قیام کردند و در دفاع از کشور و ناموس، شهد شيرين شهادت را نوشیدند. امروز خانواده شهدا به عنوان طلایه‌داران صبر و ایستادگی مطرح هستند.
آقازاده همچنین در دیدار با ایثارگران شهرستان خنداب گفت: شهدا افتخار و عزت این مرز و بوم هستند. آرامش زمان حال، حاصل خون شهدا و رشادتهای آنان است و وظیفه ای به دوش مسئولان است که همواره به دیدار خانواده شهدا رفته و از این عزیزان تجلیل به عمل آورند.
در ادامه مدیرکل بنیاد مرکزی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و تشكر از حضور مسئولان در منازل خانواده های شهدا بيان داشت: تمامی مسئولان با حضور در کنار خانواده های شهدا جهت تجلیل، باعث دلگرمی و نشاط در بین این عزیزان می شوند و وظیفه ذاتی بنیاد رسیدگی به مشکلات و دیدار از این والامقامان است.
مرتضی انصاری فر به دسيسه های دست نيافتنی دشمن در سال های جنگ و پس از جنگ برای فروپاشی نظام و انقلاب اشاره كرد و گفت: شهيدان زنده و ناظر بر اعمال ما هستند و خاندان و بازماندگان آنها نعمت عظيم در جامعه هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 277943