داخلی صفحه قم خبر
 
اقتدار ملت ایران و وفاداری به آرمانهای امام و شهدا است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۶
22 بهمن روز تجديد عهد با آرمانهای انقلاب اسلامی، ‌امام و شهدا است. 22 بهمن امسال کارنامه چهل سال ایستادگی ، مقاومت ، ایثار و شهادت برای حفظ عزت و استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی است .
اقتدار ملت ایران و وفاداری به آرمانهای امام و شهدا است
 
 بنیادشهید وامور ایثارگران در آستانه 22 بهمن ماه اطلاعیه ای به این شرح صادر کرد:
ملت بزرگ ایران یوم الله 22بهمن را که روز آشکار شدن نعمت بزرگ الهی; روز استقلال و آزادی این سرزمین به برکت رهبری حکیمانه امام خمینی (ره)،‌ خونهای پاک شهدا و بصیرت ملتی بیدار و شجاع با عزم راسخ و توکل به پروردگار و حضور تعیین کننده در میدان در صفوفی بهم پیوسته با ندای پایداری بر ارزشهای اسلامی است گرامی می دارد و به دنیا نشان می دهد که این ملت بعد از چهار دهه ذره ای از ارزشهای خود فاصله نگرفته است .
تا اسلام و ندای حقیقت است، دشمن لحظه ای از دشمنی با ما دست بر نخواهد داشت دوره ای با جنگ افروزی علیه این ملت آزاده  و دوره ای نیز با ترور و تحریم و تهدید و ناتوی فرهنگی و جنگ اقتصادی، ملتی که در دوران خفقان انقلاب کرد و شهدای بسیاری را تقدیم نمود و در طول هشت سال دفاع مقدس پیروز میدان شد در مکتب عاشورا و انتظار، در جنگ نرم و امروز در مقابله با تحریم ها از عزت خویش دفاع نموده و پیروز میدان خواهد بود و همه توطئه ها و حیله های دشمنان را با ایمان، بصیرت و گوش به فرمان ولایت خنثی خواهد کرد.
بنیادشهید وامور ایثارگران ضمن گرامی داشت چهلمین فجر انقلاب اسلامی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان و آزادگان و وارثان ایثارگران دعوت می کند تا دوشادوش ملت انقلابی و ولایت مدار ایران اسلامی با حضور شکوهمند خویش در راهپیمایی 22بهمن ضمن بیعت با ولایت باری دیگر با آرمانهای شهدا تجدید میثاق نمایند و با دفاع از منافع ملی در برابر استکبار،  پاسخ کوبنده ای به یاوه گویان دهند.
کد مطلب: 278069
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...