دیدار مسئولان بنیاد تهران بزرگ با خانواده شهید مدافع حرم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶
مدیر کل بنیاد تهران گفت: اگر شهدای مدافع حرم نبودند و به استقبال شهادت نمی رفتند، امروز ممکن بود شاهد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نباشیم.
دیدار مسئولان بنیاد تهران بزرگ با خانواده شهید مدافع حرم
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری صبح روز پنجشنبه 18 دی ماه با حضور در منزل شهید مدافع حرم «امیر لطفی» با خانواده این شهید بسیجی دیدار و از آنان تقدیر کرد.
وی در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: همان طور که در قرآن کریم و روایات آمده شهدا بالاترین درجات را نزد خداوند دارند و کسانی که در راه دفاع از حریم اهل بیت(ع) جان خود را فدا کردند از جایگاه ویژه ای در پیشگاه الهی برخوردار هستند.
وی افزود: اگر شهدای مدافع حرم نبودند و به استقبال شهادت نمی رفتند، امروز ممکن بود شاهد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نباشیم. آنان در غربت با دشمنان اسلام و اهل بیت جنگیدند و با جانفشانی از حریم ولایت دفاع کردند و همه ما قدردان و مدیون شهدا و خانواده های آنان هستیم.
نصیری اظهار داشت: خالی بودن جای این شهدا برای شما سخت است اما به خاطر این کار آنان عزتی نصیب شما شده که بسیار ارزشمند است.
گفتنی است، شهید مدافع حرم امیر لطفی متولد سال ۱۳۶۵ و از بسیجیان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) محله یاخچی آباد بود که در ۳۰ آذرماه ۱۳۹۴ در دفاع از حرم حضرت زینب (س) توسط تروریست‌های تکفیری به درجه رفیع شهادت نائل شد. مزار این شهید گرانقدر در قطعه ۲۶ گلزار شهدای بهشت زهرای تهران قرار دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 278433