پیام شهدا، مقاومت و ایستادگی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴
نماینده ولی فقیه در چهار محال و بختیاری تصریح کرد: پیام شهدا مقاومت و ایستادگی است که ثمره آن چهل‌سالگی انقلاب است. ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن باعث می‌شود تا دشمن جلو نیاید و این همان سفارش شهدا است.
پیام شهدا، مقاومت و ایستادگی است
 
به گزارش «ایثار»، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، همایش تجلیل از خانواده شهدای کارگری با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهار محال و بختیاری در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان برگزار شد.
حجت‌الاسلام محمد علی نکونام در این همایش با اشاره به اینکه شهدا مسیری پر عزت را برای ما ترسیم کردند، گفت: سستی و ذلت در این راه که راه شهدا و عزتمندان است، جایی ندارد.
نماینده ولی‌فقیه در استان افزود: پیام شهدا مقاومت و ایستادگی است که ثمره آن چهل‌سالگی انقلاب است. ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن باعث می‌شود تا دشمن جلو نیاید و این همان سفارش شهدا است.
نکونام ادامه داد: دیدار با خانواده شهدا باعث نشاط و روحیه مسئولین می‌شود زیرا به گفته امام خمینی (ره) خانواده‌های شهدا چشم‌ و چراغ جامعه هستند.


هدف میز خدمت پاسخگویی به جامعه ایثارگران است
در حاشیه نماز جمعه  شهرکرد، میز خدمت باهدف بررسی مشکلات و پاسخگویی به جامعه ایثارگر بنیاد استان، برگزار شد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان گفت: اجرای این طرح در محل برگزاری نماز جمعه با حذف موانع معمول اداری نقش مهمی در بهسازی تعامل مردم و مدیران نهادهای اجرایی ایفا می‌کند.
وی برگزاری میز خدمت را در راستای احقاق حقوق شهروندی، ارتباط نزدیک دولت با مردم و پاسخگویی مسئولین دانست و اظهار داشت: به همین منظور و در راستای راهنمایی و مشاوره مراجعان، جلوگیری از اتلاف وقت و رضایت هر چه بیشتر آنان، اداره بنیاد استان اقدام به برقراری میز خدمت در محل مصلی امام خمینی (ره) کرده است.
وی تصریح کرد: دشمن برای جلوگیری از برگزاری برنامه‌ها، آیین‌ها و جشن‌های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برنامه‌ریزی‌های فراوانی انجام داد که به لطف خدا و حضور گسترده همیشگی مردم ایران توطئه‌های دشمنان خنثی شد.
نجفی میز خدمت را یک مرکز ایجاد ارتباط ساختاری میان ادارات و مردم دانست و گفت: این فعالیت باعث می‌شود تا مردم با زحمت کمتری بتوانند بخشی از امور خود را در مواجهه با ادارات و ارگان‌ها انجام دهند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 278451