شهادت بالاترین درجه پاداش الهی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶
مدیر کل بنیاد سیستان و بلوچستان گفت: شهادت بالاترین درجه پاداش الهی است که فقط نصیب بندگان شایسته خدا می شود و بی شک شهید میرحسینی لایق این پاداش بود و بهترین الگوی ادب و عرفان برای جوانان این مرز و بوم است.
شهادت بالاترین درجه پاداش الهی است
 
به گزارش «ایثار»، مراسم شب خاطره با محوریت سرلشکر پاسدار حاج «قاسم میرحسینی» و سالگرد عملیات کربلای 5 در روستای صفدربیگ بخش جزینک شهرستان زهک برگزار شد.
عباس پالاش، شهید میرحسینی را افتخار و آبروی مردم سیستان و بلوچستان دانست و گفت: حاج قاسم میرحسینی تندیس اخلاق، شجاعت، ایمان و ادب بود که نه تنها افتخار این استان بلکه نام غرور آفرینش افتخار ملت ایران است.
مدیر کل بنیاد سیستان و بلوچستان ادامه داد: شهادت بالاترین درجه پاداش الهی است که فقط نصیب بندگان شایسته خدا می شود و بی شک شهید میرحسینی لایق این پاداش بود و بهترین الگوی ادب و عرفان برای جوانان این مرز و بوم است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان هم در حاشیه مراسم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سرلشکر حاج قاسم میرحسینی، برپایی این گونه مراسمات را گامی بزرگ در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خواند.
موسی زنجانی افزود: در این برهه که جامعه با آسیب‌های گوناگون روبرو است معرفی شهدا و بیان خاطرات و به کارگیری سیره آن‌ها نجات بخش جامعه خواهد بود و ما هم باید منش و رفتار شهدا را به مردم معرفی کنیم.
سردار حاج قاسم میرحسینی قائم مقام لشکر 41 ثارالله بود که سال 65 در عملیات کربلای 5 به درجه رفیع شهادت نائل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 278497