آرامش و امنیت کشور مرهون مجاهدت‌های شهدا است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۰
استاندار گیلان به مجاهدت‌های شهدا در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: آرامش و امنیت موجود در کشور مرهون رشادت‌های شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان از حرم است.
آرامش و امنیت کشور مرهون مجاهدت‌های شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، مصطفی سالاری در دیدار با خانواده شهید «محمدرضا نونوار» در رشت که با همراهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان انجام شد، به مجاهدت های شهدا در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: آرامش و امنیت موجود در کشور مرهون رشادت‌های شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان از حرم است. 
وی اظهار داشت: نهال نوپایی که این شهیدان در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی آبیاری کردند به درختی تناور تبدیل شده است و حفظ و صیانت از آن با خدمت مضاعف به مردم که پشتیبانان اصلی انقلاب هستند، جزو وظایف ما است. 
نماینده عالی دولت در گیلان افزود: ایمان و باورهای اعتقادی مردم به عنوان اندیشه و تفکر معنوی انقلاب اسلامی آنان را در مسیر آرمان‌های خود ثابت و استوار نگهداشته است.
عبدالله پاکاری مدیر کل بنیاد استان نیز در این دیدار بیان داشت: شهدا سرمایه های انقلاب اسلامی هستند و یاد و خاطره آنان هیچگاه از اذهان مردم پاک نخواهد شد. 
وی امنیت و اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مدیون خون شهدا دانست و گفت: همه ما نسبت به خانواده شهدا تکلیف بزرگی برعهده داریم. 
مدیرکل بنیاد گیلان،با بیان اینکه امروز هم برای حفظ وحدت در جامعه نیازمند ازخودگذشتگی دلسوزان اسلام و انقلاب هستیم گفت: باید از منافع شخصی خود برای منافع ملی و جامعه چشم پوشی کنیم.
شهید محمد رضا نونوار ۲۱ بهمن سال ۵۷ و در سن ۲۰ سالگی در تهران به دست ماموران رژیم پهلوی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.


خون شهدا انقلاب اسلامی را بیمه کرده است
عبدالله پاکاری در دیدار با خانواده شهید والامقام «عطایی» در شهرستان رودبار، با بیان اینکه همه ما مدیون خون پاک شهدا هستیم، اظهار کرد: شهدا از جان و مال خود گذشتند تا ما امروز در آسایش، امنیت و آرامش باشیم. 
وی با بیان اینکه خون شهدا انقلاب اسلامی ایران را بیمه کرده است، افزود: انقلاب اسلامی ایران نسل نترس و بی باکی تربیت کرد که موجب سربلندی انقلاب اسلامی شدند. 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، ایثار و فداکاری شهدا را فراتر از نگاه دنیوی و تکلیف گرایی دانست و عنوان کرد: شهدا جایگاه نظام ما را آنچنان ارتقا بخشیدند که دست اندازی به این کشور به راحتی ممکن نخواهد بود. 
پاکاری اضافه کرد: تجربه هشت ساله دفاع مقدس باعث شده که امروز دشمن جرات جسارت علیه کشور را نداشته باشند لذا سعی می کنند با پررنگ نشان دادن گسل های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نظام را زمین گیر کنند. 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان همچنین با همسر شهید والامقام «بشیری» دیدار و گفتگو کرد. افتتاح یادمان شهید والامقام انقلاب «سید یونس رودباری» توسط مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان از دیگر برنامه ها بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 278542