تداوم راه شهدا وظیفه همگانی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸
استاندار اردبیل با تأکید بر تداوم راه شهدا تصریح کرد: وظیفه همه ما این است که راه شهدا را با صلابت و قدرت ادامه دهیم و بدانیم سعادت ما در گرو حفظ دستاوردهای انقلاب و شهدا است.
تداوم راه شهدا وظیفه همگانی است
 
به گزارش «ایثار»، اکبر بهنام جو در دیدار با والدین شهید «مجتبی حمزه زاده»، گفت: ایام دهه فجر یادآور حماسه آفرینی های شهدا است و باید یاد و خاطره این عزیزان گرامی داشته شود.
وی با تاکید بر تداوم راه شهدا تصریح کرد: وظیفه همه ما این است که راه شهدا را با صلابت و قدرت ادامه دهیم و بدانیم سعادت ما در گرو حفظ دستاوردهای انقلاب و شهدا است.
شهید والامقام مجتبی حمزه زاده در تاریخ پنجم تیر ماه 1385 در پایگاه مرزی جمال آباد سرو بر اثر حمله گروهک تروریستی پژاک به فیض شهادت رسید و پیکر مطهرش در گلزار شهدای 14 معصوم (ع) شهر نمین آرام گرفت.

 

خون هزاران شهید و ایثارگر سند محکمی بر حفظ شاخصه های انقلاب اسلامی است
یادواره شهدای سه ماهه چهارم پارس آباد با حضور مسئولان و خانواده محترم شهدا و ایثارگران و سایر اقشار مردم شهید پرور این شهرستان 20 بهمن ماه 97 در مسجد جامع شهر برگزار شد.
یاسر شاهی در این مراسم اظهار کرد: برگزاری این یادواره باشکوه در ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت زهرا (س) نشان دهنده علاقه و ایثارگری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مردم این منطقه است.
مدیر کل بنیاد اردبیل با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی مهمترین شاخصه های آن را استکبار ستیزی، مرجعیت دینی و روحیه شهادت طلبی مردم غیور ایران عنوان کرد.
وی بیان کرد: خون مقدس 225 هزار شهید گلگون کفن و 600 هزار جانباز و آزاده سند محکمی بر اثبات بر حقانیت و پایداری و حفظ شاخصه های انقلاب اسلامی است.
مدیرکل بنیاد استان اردبیل گفت: خون مقدس هزاران شهید گلگون کفن و ایثارگری های جانبازان و آزادگان سند محکمی بر حقانیت و پایداری و حفظ شاخصه های انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 278556