اجر خدمت صادقانه در بنیاد شفاعت شهیدان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
تشکل‌های شاهد و ایثارگر در آستانه روز 22 اسفندماه و بزرگداشت شهدا با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز تأسیس بنیاد شهید، خدمت رسانی به ایثارگران را از اولویت‌های نظام برشمردند و بر استمرار آن تأکید کردند.
اجر خدمت صادقانه در بنیاد شفاعت شهیدان است
 
به گزارش «ایثار»، تشکل‌های شاهد و ایثارگر ضمن گرامیداشت روز شهدا و تبریک سالروز تأسیس بنیاد شهید به فرمان معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) که در تدبیری داهیانه و دوراندیشانه این حسنه جاریه را تأسیس کردند و نیز خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری که با تعیین نماینده ولی فقیه در بنیاد، خدمت‌رسانی به ایثارگران را جزو اولویت‌های نظام برشمرده و بر استمرار آن تأکید کردند؛ تصریح کردند: اجر خدمت صادقانه در بنیاد شهید و امور ایثارگران شفاعت شهیدان و سالار و سرور شهیدان حضرت امام حسین (ع) است.
در این بیانیه تأکید شده است: قدرت بازدارندگی واقعی نظام جمهوری اسلامی ایران روحیه ایثار و شهادت و حماسه جانفشانی و ایثارگری شهیدان، جانبازان و آزادگان است که در همه صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی موجب دفع دسیسه‌ها و شیطنت‌های دشمنان داخلی و خارجی شده است.
دبیران کل تشکل‌های شاهد و ایثارگر با تأکید بر سهولت‌بخشی و تسریع در خدمت‌رسانی به ایثارگران تأکید کردند: سیاست ریاست عالی بنیاد در زمینه استقرار سازمان الکترونیک در بنیاد بسیار راهگشا است و تشکل‌ها آمادگی فعالیت مشترک در جهت موفقیت اثربخش در این زمینه را دارند.
در این بیانیه تأکید شده است: تشکل‌های شاهد و ایثارگر ضمن تبریک این ایام فرخنده به محضر نماینده محترم ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و کارکنان خدوم نهاد مقدس بنیاد، آمادگی این قشر مؤثر کشور را برای همکاری مشترک در توسعه فرهنگ غنی ایثار و شهادت در سال آینده اعلام کردند.
در پایان این بیانیه خاطرنشان شده است: در ایام چهل سالگی نظام شکوهمند جمهوری اسلامی و عید نوروز سال 98 یاد شهیدان را در کنار مراسم جشن مردم شهیدپرور ایران اسلامی گرامی می­‌داریم و بر حماسه آفرینی‌های این عزیزان سر تواضع و خشوع فرود می‌­آوریم. یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 282668
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...