مراسم روز بزرگداشت شهدا در بیمارستان میلاد شهریار برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۳
مراسم روز بزرگداشت شهدا با حضور معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بیمارستان میلاد شهریار برگزار شد.
مراسم روز بزرگداشت شهدا در بیمارستان میلاد شهریار برگزار شد
 
به گزارش «ایثار» مهدی ایزدی روز سه‌شنبه ۲۱ بهمن ماه در مراسم روز بزرگداشت شهدا در بیمارستان میلاد شهریار با گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا و همچنین یاد و خاطره تمام شهدا و ایثارگران گفت: در عالم هستی برای هر مفهومی طبقاتی وجود دارد. طبقات خیر و نیکی نیز نامحدود هستند، یعنی هر کار نیکی را فرض کنیم کاری بالاتر از آن هم وجود دارد و این نیکی تا جایی که فرد در راه خدا جان خود را بدهد و این بالاترین مرحله نیکی و خیر است.
وی ادامه داد: درباره شهید و مقام آن در قرآن و گفتار بزرگان دین ما موارد بی‌شماری صحبت شده است و یکی از بهترین نمونه‌های آن در قرآن کریم است که می‌گوید: «گمان نکنید آنان که در راه خدا کشته شده‌اند، مرده‌اند بلکه آنان زنده‌اند و نزد پروردگار خود روزی می‌خورند.» این آیه عظمت شهدا را نشان می‌دهد که به چه درجه‌ای رسیده‌اند، زیرا ممکن است تصور شود جوانانی که به شهادت رسیده‌اند ناکام مانده‌اند، در حالی که آنان به جایی رسیده‌اند که آرزوی همه است.
ایزدی با تأکید بر جایگاه بسیار ویژه شهدا گفت: در روز قیامت همه به حال شهدا غبطه می‌خورند زیرا شهدا بالاترین درجات و امتیازات را دارا هستند.
معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان گفت: همه مردم و مسئولین باید بدانند که هرچه داریم به برکت خون شهدا و ایثارگران است و در تمام مسیر زندگی و خدمت‌گزاری خود باید این مسئله را مورد توجه داشته باشیم.
پژمان آقایی رییس بیمارستان میلاد شهریار نیز در این مراسم ضمن خیر مقدم به حاضران در مراسم به ارائه گزارشی در خصوص این بیمارستان پرداخت.
گفتنی است این مراسم با حضور مدیرکل بنیاد استان البرز، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان بستری در بیمارستان و مسئولین محلی با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی برگزار شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 282698
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...