فضای کشور با عطر خون شهدا معطر شده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۴
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌ جمعه شهرستان بجنورد گفت: شهدا در رأس همه یادها هستند. در این ۴۰ سال بدون یاد شهدا نفس نکشیده‌ایم و نخواهیم کشید زیرا فضای کشور با عطر خون شهدا معطر شده است.
فضای کشور با عطر خون شهدا معطر شده است
 
به گزارش «ایثار»، جشن پدران آسمانی با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در امامزاده سید عباس بن موسی بن جعفر علیه اسلام برگزار شد.
حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین یعقوبی نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه شهرستان بجنورد گفت: شهدا در رأس همه یادها هستند. در این ۴۰ سال بدون یاد شهدا نفس نکشیده‌ایم و نخواهیم کشید زیرا فضای کشور با عطر خون شهدا معطر شده است.
وی اشاره کرد: ما فقط دو جبهه در دنیا داریم که یک جبهه استکبار و یک جبهه اسلام است. جبهه اسلام در مقابل استکبار با عطر و خون شهدا پیروز شده است. شهدا جبهه اسلام ناب محمدی را تفسیر و تثبیت کردند. چهل سال یک ملتی در صحنه بماند هنر می‌خواهد و این با فرهنگ ایثار و شهادت به ثمر رسیده است.
وی گفت: وقتی دانش‌آموز شناسنامه خود را دست‌کاری می‌کرد تا به جبهه برود چه انگیزه می‌تواند در آن باشد؟ این‌ها باور و ایمان به هدف است.
سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی نیز گفت: عمل استراتژیک مردم ایران فرهنگ ایثار و شهادت است. برای مردم و شهدا در آن زمان جز دفاع از انقلاب اسلامی هیچ‌چیزی مهم نبود.
وی تصریح کرد: در طول این 40 سال خانواده شهدا چشم‌ و چراغ ما هستند. این را بدانید وسیلهٔ ایمنی بهتر از فرهنگ ایثار و شهادت در مقابل دشمنان نداریم و تنها نسخه نجات‌بخش در برابر استکبار جهانی همین فرهنگ است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 282931
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...