غیرت، مردانگی و صداقت شهدا بی‌نظیر بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۶
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌ شهر قزوین گفت: غیرت، مردانگی و صداقت شهدا بی‌نظیر بود و با عهدی که با خداوند متعال بسته بودند، ایستادند و کوتاه نیامدند.
غیرت، مردانگی و صداقت شهدا بی‌نظیر بود
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل، معاونان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با حجت‌ الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌ی شهر قزوین دیدار کردند.
در این دیدار، حجت‌ الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی گفت: شهدا در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل در سخت‌ترین شرایط با همه‌ شجاعت و دلیری خود با دشمنان مبارزه کردند و به درجه‌ رفیع شهادت نایل شدند.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌ شهر قزوین افزود: غیرت، مردانگی و صداقت شهدا بی‌نظیر بود و با عهدی که با خداوند متعال بسته بودند، ایستادند و کوتاه نیامدند.
وی گفت: امروز ما باید به تاسی از شهدا، به آرمان‌های اسلام و انقلاب پایبند باشیم و هرگز در مسیر احیای آرمان‌های آنها، خسته و پشیمان نشویم.
وی افزود: کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران باید علاوه بر رسیدگی به مسکن، درمان و مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر که از اهمیت بسزایی برخوردار است، در تحقق آرمان‌های شهدا نیز تلاش کنند.
وی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران، باید نهاد پیگیری و تحقق آرمان‌های شهدا باشد و در پاسداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب تلاش کند و نسبت به مفاسد جامعه بی‌تفاوت نباشد.
در ادامه دیدار، غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمات مختلفی به جامعه هدف ارایه می‌دهند که در برابر رشادت‌های آنها ناچیز است.
وی با بیان اینکه شهدا و ایثارگران در زمانی که نیاز بود، در هشت سال دفاع مقدس حضور یافتند، گفت: امروز هم وظیفه‌ همه‌ مسئولان است که وظایف‌شان را در قبال این قشر معظم جامعه ادا کنند.
وی گفت: اگر قوانینی که وجود دارد به نحو مطلوب اجرا شود، بخش عظیمی از مشکلات جامعه ایثارگران برطرف خواهد شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 282936
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...