نقش فرزندان شهدا در حفظ و ارتقای نظام بسیار اثرگذار است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۵
مدیر کل بنیاد استان کهگیلویه و بویر احمد عنوان کرد: نقش فرزندان شهدا در حفظ و ارتقای نظام بسیار اثرگذار است و کرامت خانواده های شهدا و ایثارگران باید حفظ شود.
نقش فرزندان شهدا در حفظ و ارتقای نظام بسیار اثرگذار است
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور موسوی  ظهر امروز در مراسم تجلیل از فرزندان شاهد شاغل در بنیاد استان کهگیلویه وبویراحمد که به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس این بنیاد صورت گرفت، گفت: بنیاد شهید به‌ عنوان یکی از نخستین نهادهای انقلابی با فرمان امام خمینی (ره) در 22 اسفندماه سال 1358 و با دو هدف اصلی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و خدمات‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا تأسیس شد.
وی با تأکید بر اینکه اکنون فرزندان شهدا در حال قدرت سازی در کشور هستند، اظهار داشت: این افراد با اینکه پدر خود را ندیده‌اند اما با تحصیلات عالیه نقش خوبی را در جامعه ایفا می‌کنند و این امری مبارک و استثنایی است.
موسوی با اشاره به پتانسیل کارآمد در میان فرزندان شهدا، خاطرنشان کرد: در شرایط گذشته و حال و ان‌شاءالله در آینده فرزندان شهدا در هر نهادی مانند بنیاد شهید و امور ایثارگران، ادارات و در سطح جامعه در راستای قدرت سازی در کشور حرکت می‌کنند.
وی عنوان کرد: نقش فرزندان شهدا در حفظ و ارتقای نظام بسیار اثرگذار است و کرامت خانواده های شهدا و ایثارگران باید حفظ شود.
وی با بیان اینکه فرزندان شهدا در مسائل ارزشی همواره مطالبه گر بوده اند، گفت: آنان در تمامی عرصه‌های کشور نشان دادند که مسئولیت‌پذیر بوده و وظایف خود را به نحو احسن انجام داده‌اند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 282939
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...