مدیران، مدیریت جهادی را الگوی خود قرار دهند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۴
استاندار خراسان رضوی گفت: مدیریت جهادی یعنی تلاش خالصانه و نیت برای خدا و جهاد در راه خدا و توصیه می کنیم مدیران مدیریت جهادی را مد نظر و الگوی خود قرار دهند.
مدیران، مدیریت جهادی را الگوی خود قرار دهند
 
به گزارش «ایثار» علیرضا رزم حسینی چهارشنبه۲۲اسفند دراجتماع خانواده شهدای مشهد مقدس که در سالن ایثار شهید توسلی بنیاد برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: این انقلاب هزینه های زیادی پرداخته است و جوانان زیادی در این راه جان خود را برای عزت اسلام و این کشور فدا کرده اند.
استاندار خراسان رضوی افزود: در اوج محدودیت و محرومیتی که کشور ما داشت دشمن به ما حمله کرد و اینطور بود که همهٔ فرزندان این سرزمین، شهر به شهر،روستا به روستا،کوچک و بزرگ برای لبیک یه ندای بنیانگذار انقلاب جهاد کردند و از کشور به دفاع پرداختند.
وی تاکید کرد: جوانان باید امروز از حماسه ای که دیروز مهندس و کارگر ،معلم و دانش اموز،زن و مرد و همه و همه در کنار هم رقم زدند درس بگیرند.
رزم حسینی تاکید کرد: بسیاری از سرداران امروز مانند سردار سلیمانی ۴۰سال است که اماده رزم هستند و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را به معنای واقعی و به طرز شگفت انگیزی بیان کردند و تمام این ها برای عزت و سربلندی اسلام و مردم شریف و شهید پرور ایران اسلامی است
استاندار خراسان رضوی در ادامه اظهار داشت: اگر امروز کاستی هایی وجود دارد ما مقصر ایم نه ارمان های انقلاب و شهدا ما کارگزاران و مدیران باید در جایگاهی که قرار داریم به درستی عمل کنیم و نیت درستی داشته باشیم و امروز مفتخریم که خادم امام رضا (ع) و مردم خوب خراسان رضوی هستم.
رزم حسینی در ادامه با اشاره به فعالیت در حوزه اقتصادی گفت: اگر ما در حوزه اقتصادی هم، مبتنی بر مردم، ارمان های شهدا و خانواده انان حرکت کنیم توانمندی مردم در بخش اقتصادی رشد خواهد کرد.
وی تاکید کرد: امروز بسیاری از فرزندان شهدا و جانبازان بیکار هستند وباید تلاش کنیم  فضای کسب و کار را به سمتی ببریم که این عزیزان کارآفرین باشند.
استاندار خراسان رضوی در پایان خاطر نشان ساخت: مدیریت جهادی یعنی تلاش خالصانه و نیت برای خدا و جهاد در راه خدا و توصیه می کنیم مدیران مدیریت جهادی را مد نظر و الگوی خود قرار دهند.
در این مراسم حجت الاسلام معصومی مدیرکل و معاونین بنیاد خراسان رضوی، روسای بنیاد مناطق مشهد و تنی چند از مدیران دستگاه های احرایی استان نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 282960
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...