ارزش گذاری به شهید و شهادت سبب بلوغ فکری جامعه می‌شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با اشاره به فرهنگ غنی ایثار و شهادت گفت: جامعه ای که در آن به مقام شهید و شهادت ارزش داده می شود زودتر به بلوغ فکری می رسد.
ارزش گذاری به شهید و شهادت سبب بلوغ فکری جامعه می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، همایش بزرگ 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولان اداری و نظامی و کارکنان اداره کل بنیاد استان شامگاه 22 اسفند 97 در سالن ولایت در اردبیل برگزار شد.
در این همایش یاسر شاهی با گرامی روز بزرگداشت شهدا، این روز را سمبل تمام روزها دانست و اظهار کرد: از آنجا که شهید از همه افضل است، روزی که به نام شهید باشد جایگاه و ارزش غیر قابل توصیفی دارد چرا که همه ما مدیون ایثارگری ها و خون پاک شهدا هستیم و سر سفره عزت و شرفی که آنان برایمان به ارمغان داده اند، نشسته ایم.
وی با قدردانی از حضور پر شور خانواده های گرانقدر شهدا در این مراسم بیان کرد: خانواده های شهدا همیشه همراه و یاری گر ما بوده و هستند و همچون فرزندان غیورشان اهل معرفت هستند و درس انسان دوستی و وفاداری را از آنان می آموزیم.
شاهی با اشاره به فرهنگ غنی ایثار و شهادت عنوان کرد: جامعه ای که در آن به مقام شهید و شهادت ارزش داده می شود زودتر به بلوغ فکری می رسد و در برابر هر ناملایمات می ایستد و دشمنان خود را براحتی شکست می دهد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 283164
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...