داخلی صفحه گیلان خبر
 
آیین تکریم و معارفه رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان رودسر برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۲
مراسم تکریم محمدعلی بابایی رییس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودسر و معارفه امیر اسکندری به عنوان رییس جدید این بنیاد امروز با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و اسمعیل پور فرماندار این شهرستان برگزار شد .
 
به گزارش ایثار گیلان،پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در این مراسم با بیان اینکه تکریم ایثارگران موجب تقویت امنیت ملی و بیمه کردن کشور است،اظهار داشت:مسئولیت در بنیاد شهید تعهد بر ارائه خدمات به ایثارگران عزیز و حضور پررنگ و هماهنگی در مناسبت های ملی و انقلابی است.
وی ادامه داد:خدمت به خانواده معظم شهدا افتخار بزرگی است که اجر و پاداش آن تنها از سوی خداوند متعال قابل محاسبه است و با ارزش های مادی نمی‌توان آن را جبران کرد.
پاکاری در ادامه خواستار تسریع در جهت رفع مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از تمام دستگاه ها شد و افزود: سرکشی از خانواده های شهدا و توجه به آنان مورد توجه قرار گیرد.
فرماندار شهرستان رودسر نیز در این مراسم با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران نهادی ویژه محسوب می شود گفت: باید در زمینه ارتقاء این نهاد تلاش کنیم.
اسمعیل پور با اشاره به اینکه ایثارگران و فرزندان شهدا از جایگاه ویژه ای در جامعه برخوردارند اظهار داشت : باید از ظرفیت ایثارگران و فرزندان شهدا به نحو شایسته استفاده کرد.
فرماندار شهرستان رودسر در ادامه ضمن تقدیر از زحمات رییس سابق بنیاد برای "اسکندری" رییس جدید بنیاد شهید و امورایثارگران رودسر آرزوی توفیق و موفقیت در خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران نمود.

انتهای پیام.
کد مطلب: 283694