جبران خسارت سیل زدگان ایثارگر در استان کهگیلویه و بویر احمد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۴
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران كهگيلويه و بويراحمد گفت:عزیزان ایثارگر تحت پوشش بیمه‌ عمر و حوادث قرار دارند و خسارات وارده به این عزیزان پس از ارزیابی توسط شرکت بیمه‌گر تا سقف ۳۵۰ میلیون ریال پرداخت می‌شود.
جبران خسارت سیل زدگان ایثارگر در استان کهگیلویه و بویر احمد
 
به گزارش «ايثار» سيد منصور موسوی گفت: شرکت بیمه گر آماده پرداخت خسارت به سیل زدگان ایثارگر است و  تاکنون هیچ گونه خسارت جانی به خانواده های ایثارگر استان در اثر سیلاب اخیر گزارش نشده است.
موسوی بیان کرد: سیلاب به منازل ایثارگران در شهرستان های استان خسارتی وارده کرده است که خوشبختانه جزئی بوده است اما با وجود این، همکاران ما در صدد هستند با بررسی های لازم بتواند طی چند روز آینده گزارش نهایی را تدوین و در اختیار بنیاد قرار دهند. 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران كهگيلويه و بويراحمد گفت: عزیزان ایثارگر تحت پوشش بیمه‌ عمر و حوادث قرار دارند و خسارات وارده به این عزیزان پس از ارزیابی توسط شرکت بیمه‌گر تا سقف ۳۵۰ میلیون ریال پرداخت می‌شود.
وی در ادامه با توجه به آسيب ديدن تعدادی از گلزارهای شهدا در سطح استان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تلاش می‌کند پس از ارزیابی خسارات وارد شده و طرح در كارگروه ساماندهی گلزار های شهدا، مرمت اين گلزارها آغاز شود.
انتهای پيام/
کد مطلب: 284151