پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت سالروز ولادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۵
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی میلاد خجسته حضرت ابوالفضل العباس(علیه السلام) و روز جانباز را به تمامی ایثارگران به ویژه جانبازان معزز و خانواده های گرانقدرشان و همچنین ملت شریف ایران تبریک گفت.
پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت سالروز ولادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی به شرح زیر است:

بسمه تعالی
چهارم شعبان سالروز ولادت حضرت عباس(ع) مظهر ایثار، ازخودگذشتگی و ولایتمداری است. بزرگ‌مردی که در صلابت و جانبازی سرلوحه آنانی است که در عرصه نبرد حق علیه باطل اسوه ایثار و رشادت هستند.
جانبازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که اسطوره ایمان و ایستادگی هستند با داشتن الگوهایی همچون حضرت عباس(ع)، دعوت ولی‌خویش را لبیک گفتند و مقتدرانه در برابر دشمنان این مرز و بوم مقاومت نمودند و با برخورداری از اعتقادی راستین در دفاع از آرمان‌های اسلامی و انقلابی جان نثاری و مجاهدت کردند و از اینرو وصف مبارک «شهید زنده» برازنده قامت صبر و ثبات قدم آنان است. امروز به یمن مجاهدت چنین انسان های پاک سیرت و راست قامتی است که پرچم استقلال و آزادی ایران اسلامی به اهتزاز درآمده است. آنان که برگ برگ تاریخ این کشور نمونه هایی از رشادت های بی‌بدیل آنان را نشان می‌دهد.   
میلاد خجسته حضرت ابوالفضل العباس(علیه السلام) و روز جانباز را به تمامی ایثارگران به ویژه جانبازان معزز و خانواده‌های گرانقدرشان و همچنین ملت شریف ایران تبریک عرض نموده و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی که ثمره خون شهدا و دلاوری جانبازان و از خودگذشتگی ایثارگران است را از پروردگار متعال مسألت دارم.
سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/
کد مطلب: 284798