داخلی صفحه قزوین خبر
 
با صدور پیامی،
مدیرکل بنیاد قزوین روز جانباز را تبریک گفت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با صدور پیامی فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز را تبریک گفت.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در متن پیام تبریک غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز، آمده است:
به نام خدا
علمدار کربلا، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، در یاری سید و سالار شهیدان کربلا، حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، با ایثار وصف ناپذیرش، نقش جانبازی را احیا و جاودانه ساخت تا رهروان واقعی دین خدا در تمام قرون و اعصار، با بهره‌گیری از سیره‌ی ماندگارش، درس آزادگی و وفاداری بیاموزند.
میلاد مسعود سقای لب تشنه‌ی کربلا، بهانه‌ای است تا به یاد آوریم که عملداران صبور و مقاوم انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف به صحنه آمده و حماسه‌های ماندگاری را به یادگار گذاشتند که با تاسی به قمر بنی هاشم، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، درس همت، مقاومت و وفا را به خوبی آموخته و اسوه‌های صبر و پایداری در سراسر گیتی شدند.
و به یادها خواهیم سپرد که همواره ملت بزرگ و غیور ایران، قدردان مجاهدات بی‌دریغتان در صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است، ایران سرافرازی که استمرار عزت و سربلندیش با وجود ارزشمند جانبازان عجین شده است.
و اینک در سالروز میلاد آن حضرت، یاد و خاطره‌ی شهدا، بویژه جانبازان سلحشور استان قزوین که پاسداران واقعی ارزش‌های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی می‌باشند را گرامی داشته و به همراه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران بر خود وظیفه می‌دانیم که رشادت‌ها و جان نثاری قهرمانانه‌ی جانبازان سرافراز سال‌های مقاومت و ایثار را ارج نهاده و پاسداران واقعی راه و اهداف بلند و ماندگارشان باشیم.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
کد مطلب: 284842